خرید پستی کتاب

 

مجموعه استثنایی بیش از 100.000 هزار کتاب و مقاله ی عمومی و تخصصی بصورت دیجیتالی با فرمت های مختلف PDF ، اجرایی، صوتی (Audiobook) و ... که در 12 دی وی دی تهیه شده است. این مجموعه شامل کتاب ها و مقالاتی می باشد که برای کلیه گروههای سنی از دبستانی ها و دبیرستانی ها گرفته تا اساتید دانشگاه می تواند مناسب باشد. کتاب ها و مقالات از چنان تنوع و گستردگی برخوردارند که هر کس به فراخور سطح و نیاز خود می تواند ده ها کتاب و مقاله ی مناسب در آن بیابد. همچنین بسیاری از کتاب های موجود در این مجموعه سال هاست که تجدید چاپ نشدند و بعضاً در بازار بسیار نایاب می باشند.


این مجموعه که در قالب 12 DVD عرضه می گردد را می توان به صورت کلی به شکل زیر دسته بندی کرد:


1- کتب و مقالات عمومی :
این مجموعه در زمینه های ادبیات و شعر، رمان، فلسفه و عرفان، ادیان و مذاهب، روانشناسی،  دانش نامه ها، دایره المعارف ها، سیاست، علوم ماوراء، خانه داری و کودکیاری، دکوراسیون داخلی موضوعات بسیاردیگری ارائه گردیده است. مقالات علمی موجود در این مجموعه منبع مطالعاتی و تحقیقاتی بسیار جالب و مفیدی جهت خوانندگان به ویژه دانشجویان گرامی و نیز سایر خوانندگان می باشد. در مجموع می توان گفت که این محصول با توجه به عمومی بودن موضوعاتش می تواند نیازهای مختلف مطالعاتی همه افراد خانواده را مرتفع نماید.

2 - کتب و مقالات تخصصی :
این مجموعه در زمینه های متنوعی مانند روانشناسی و روانپزشکی، علوم تغذیه، عمران و معماری،  کشاورزی، زبان و ادبیات، علوم سیاسی، اقتصاد و مدیریت، طب و پزشکی و بهداشت، علوم پایه مانند ریاضی، شیمی، فیزیک، هوا فضا، حسابداری، علوم مهندسی مانند صنایع، کامپیوتر، برنامه نویسی، متالوژی و علوم و موضوعات بسیار دیگری می باشد. مخاطبین این گروه از کتب و مقالات معمولا دانش آموزان و دانشجویان و معلمین و اساتید می باشند. گرچه سایر اقشار جامعه نیز به فراخور سلیقه و نیازشان می توانند از این منابع بهره مند گردند.

3 - مقالات علمی و تخصصی :
این مجموعه شامل مقالات علمی و مقالات مختلف ارائه شده در سمینار های گوناگون در موضوعات و رشته های متنوع دانشگاهی می باشد. بنابراین منبع بسیار مفیدی جهت دانشجویان گرامی برای انجام پروژه های دانشگاهی می باشد گرچه سایر علاقمندان نیز می توانند از مطالب آن استفاده کرده و بهره مند گردند. این مقالات در تمامی موضوعات در تمامی زمینه های ادبیات، آموزشی، برق، پزشکی، تاریخ، تجارت، جغرافیا - شهرها - جهانگردی حسابداری، حقوق، دام - طیور، روان شناسی، شرکتها، شیمی ،صنایع، علوم اجتماعی، عمران، فیزیک، کامپیوتر، کشاورزی، مدیریت، مشاهیر، معارف، معماری، مکانیک، هنر، ورزش   و ... می باشد.

همان طور که گفته شد این مجموعه ی بی نظیر در قالب 12 DVD ارائه شده که هم اکنون به تفکیک به بیان محتویات هر DVD می پردازیم:

DVD1: این DVD شامل صدها هزار صفحه کتاب در زمینه های مختلف می باشد، تعدادی از کتابهای داستان این بخش بیش از سی سال است که تجدید چاپ نشده اند و در دنیای کتاب چاپی هم موجود نمیباشند ، این بخش کتابها که شامل بخش کوچکی از کتابهای پکیج هست خود بتنهایی میتواند یک کتابخانه کامل را برای شما تشکیل دهد، کل کتابهای این بخش اتو ران سازی و دسته بندی شده اند و فقط کافی است که شما مثلا وارد بخش داستان شوید بعد روی نام داستان مورد نظرتان کلیک کنید تا نرم افزار ویژه آنرا یافته و در اختیار شما قرار دهد. تقریبا تمام کتابها امکان پرینت و ذخیره شدن بر روی کامپیوتر را دارند. علاوه بر این در این دی وی دی بخش اول کتابهای صوتی که جدیدا طرفداران زیادی نیز پیدا کرده است وجود دارد، در این بخش دهها کتاب صوتی از جمله دیوان اشعار حافظ با صدای گوینده رادیو، تعدادی داستان اشعار فروغ با صدای مرحوم شاملو و... وجود دارد. کتابهای مشهور فارسی کمیک تن تن و میلو با کیفیت عالی هم وجود دارد، این کتابها که مصور میباشد میتواند یاد آور خاطرات خوب کودکی ما باشد این مجموعه کتاب در کل دنیا و ایران طرفداران زیادی دارد و در 44 جلد بصورت کامل تهیه شده است.

همچنین در این بخش نرم افزار OCR  برای تبدیل تصاویر اسکن شده فارسی یا مطالب موجود در عکسها به متن فارسی وجود دارد دقت تبدیل این نرم افزار ویژه در حدود 85 درصد است که میتواند کاربردهای زیادی داشته باشد. از دیگر بخش های این قسمت 200 مجله ی فارسی در زمینه ی کامپیوتر می باشد. مجله های مشهوری چون کلیک و بوم که مطالب بسیار عالی و کاربردی در زمینه کامپیوتر را دارا میباشد.

یکی دیگر از بخش های این مجموعه نرم افزار آفلاین ویکی پدیا می باشد. ویکیپدیا دانشنامه هایی است همگانی و آزاد، بدین معنی که همه می توانند به نوشتن و ویرایش نوشتارهای موجود در آن بپردازند. البته این نوشتارها و ویرایش ها باید مطابق با اساسنامهٔ ویکیپدیا باشند یعنی مطالب بی طرفانه و بدون پایمال کردن حق نشر دیگران نوشته شده باشند. مدیریت بررسی نوشتارها توسط گروهی از گردانندگان انجام می شود. کسانی که در امر تکمیل این پروژهٔ بی پایان مشارکت میکنند، به هم زبانان خود یاری رسانده اند تا در امر گردآوری بی همتاترین دایرةالمعارف جهانی سهمی داشته باشند.

اصول هوشمندانه ویکیپدیا از آن موجودی زنده و پویا ساخته که لحظه به لحظه به سوی تعالی پایان ناپذیری پیش میرود. ویکیپدیا انسان واحد خردمندی است که سلول های پیکرهایش از میلیون ها میلیون تک انسان ارگانیک تشکیل یافته است.این پروژه ترکیبی از چندین پروژه جذاب دیگر است. هزاران نفر فارسی زبان، ویکی پدیای فارسی را به عنوان یکی از بزرگترین دانشنامه های فارسی شناخته اند. یک گروه هم پروژه مولین را ایجاد کرده اند که نرم افزاری است برای ایجاد یک سی دی زیبای آفلاین از این دانشنامه با قابلیت جستجو و دیدن مقالات و ... و داوطلبان مختلفی در دنیا سی دی ها را رایت می کنند و در اختیار کسانی قرار می دهند که احساس می کنند آن را لازم دارند افرادی مانند روزنامه نگارها ، مدرسین ، محققین ، علاقمندان داشتن یک دانشنامه آفلاین و ...
موضوعات موجود در دانشنامه آفلاین ویکی پدیا:

1- علوم پایه شامل: فیزیک - ریاضیات - شیمی - زیست شناسی - جغرافیا - زمین شناسی - ستاره شناسی
2- علوم کاربردی شامل: مهندسی - فناوری - رایانه - پزشکی -علم بهداشت - حقوق - مدیریت - کشاورزی - ارتباطات - اقتصاد
3- علوم انسانی و فلسفه شامل: ادبیات - تاریخ - دین - جامعه شناسی - روان شناسی - زبان شناسی - باستان شناسی - علوم سیاسی - فلسفه
4- فرهنگ و هنر شامل: هنر - موسیقی - سینما - رسانه ها - ورزش - سرگرمی ها - بزرگان و مشاهیر و ..... مقالات این بخش بیش از 20000 مقاله فارسی میباشد.

   
DVD2: این بخش شامل 1546 کتاب کامل فارسی میباشد، با اتوران سازی ویژه و دسته بندی کامل برای مثال در بخش داستان این دی وی دی 230 داستان کامل وجود دارد از جمله کتابهای داستان نویسندگان مشهوری چون پائولو کوئیلو(کیمیاگر ، مکتوب و...) ، مارکز ، کانن دویل ، آنتوان چخوف ، کوئتنری ، داستایوفسکی و... همچنین داستانهایی از نوسندگان ایرانی مثل هزار و یک شب در صدها صفحه و... از کتابهای برتر این بخش میتوانیم از آموزش تعمیرات کامل موبایل در 350 صفحه و فیزیک هالیدی و دهها کتاب کامل در زمینه مدیریت به زبان فارسی از جمله آموزش ERP , TQM  نام برد و آرشیو ده سال مجله فارسی تدبیر که یکی از بهترین مجلات در زمینه مدیریت میباشد هم در این بخش وجود دارد در بخش تاریخ این مجموعه بیش از 7000 صفحه کتاب بصورت پی دی اف در زمینه تاریخ تمدن ویلدورانت در یازده جلد وجود دارد همچنین نرم افزار ویل دورانت با بیش از 15000 صفحه با امکان جستجو هم در این بخش وجود دارد.

در بخش علوم غریبه این مجموعه کتابهای کاملی در زمینه آموزش هیپنوتیزم ، مدیتیشین و یوگا ، پیشگوییهای تاریخی و... وجود دارد ، در زمینه علمی کتابهای فارسی کاملی در زمینه نانو تکنولوژی وجود دارد همچنین در این مجموعه آموزشهای کاملی در زمینه فارکس و تجارت الکترونیک هم وجود دارد ، در بخش مذهبی صدها کتاب بسیار کامل از جمله تمامی کتابهای شهید مطهری و شریعتی و امام خمینی (دیوان شعر کامل با کیفیت باور نکردنی ، رساله ، مجموعه آثار مثل صحیفه نور و ...) و تفاسیر بسیار کاملی از بزرگترین علمای مذهب اسلام. بدلیل طولانی نشدن مطالب از معرفی صدها کتاب مفید دیگر این بخش خود داری میکنیم.


DVD3: در این بخش کتابهای کامل کامپیوتر دیگری وجود دارد که به اختصار توضیحاتی درباره آنها میدهیم ، تعداد 230 جلد کتاب فارسی کامل در زمینه های مختلف کامپیوتر از جمله آموزشهای زبانهای برنامه نویسی C , C++ , C#  همچنین PHP , ASP , AJAX , JAVA  ، آموزش نرم افزارهایی مثل فتوشاپ ، مایا ، 3D MAX , ULEAD  و دهها کتاب کاربردی دیگر از جمله آموزشهای شبکه و سخت افزار و تعمیرات سخت افزاری و ... همچنین حدود 350 جلد کتاب زبان اصلی  بسیار کامل در زمینه های  مختلف کامپیوتر ، اکثر کتابها بیش از 500 صفحه دارند بعضی از کتابهای این مجموعه در بازار کتاب بیش از 50 دلار قیمت دارند. 61فایل فلش که حاوی آموزشهای مختلف کامپیوتر از جمله مباحث و ترفندهای ویندوز بوسیله فیلم و تصویر و آموزش نرم افزارهای مختلف به زبان فارسی. نرم افزار فلش مورد نیاز این بخش هم مثل بقیه نرم افزارهای مورد نیاز در دی وی دی ها موجود میباشد.


DVD4: کتابهای صوتی بخش دو ، از جمله جدید ترین کتابهای الکترونیکی در سطح دنیا کتابهای صوتی میباشد ، کتابهای صوتی بدلیل اینکه کاربرمیتواند به انجام کار دیگری مشغول شود و مثلا داستان مورد نظرش هم گوش فرا دهد. یکی از شرکتهایی که در گذشته ای نه چندان دور در این زمینه فعال بود شرکت معروف به 48 بود که داستانهای مشهور ایران و جهان را بوسیله بهترین دوبلورها و گوینده های رادیو تلوزیون ضبط میکرد ، در این بخش 48 داستان بلند که بوسیله این شرکت تولید شده است با کیفیت عالی وجود دارد کلیه فایلها MP3  میباشد از جمله داستانها میتوان به زورو ، آلیس در سرزمین عجایب ، شاهپرک خانوم ، علیمردان خان ، پینوکیو و ... اشاره کرد مطمئن باشید گوش فرا دادن به این داستانها خالی از لطف نیست و میتواند یادآور کودکی شیرین ما باشد و برای کودکان شما نیز بسیار جالب و آموزنده خواهد بود .


DVD5: کتابهای صوتی بخش سه، یکی از بهترین کتابهای کهن موجود فارسی بدون شک شاهنامه فردوسی میباشد شما میتوانید در این بخش تمام کتاب شاهنامه فردوسی را با صدای یکی از گوینده های رادیو بشنوید بدون نیاز به مطالعه شاهنامه از این شاهکار بزرگ دنیا لذت ببرید .در بخش دیگری از کتابهای این مجموعه تعدادی از اشعار شاعران بزرگ ایران و جهان با صدای مرحوم شاملو از جمله اشعار نیما ، فدریکو گارسیا لورکا و... وجود دارد همچنین دهها داستان صوتی از داستان نویسان مشهور ایران و جهان از جمله صمد بهرنگی و ... وجود دارد ، تعدادی هم کتاب صوتی در زمینه آشنایی با فیزیک و الکترونیک  وجود دارد. همچنین 105 فایل صوتی زبان اصلی با صدای آنتونی رابینز در زمینه موفقیت و شکوفایی خلاقیت وجود دارد گوش فرا دادن به این بخش برای کسانی که میخواهند فردی موفق باشند بسیار سودمند است.


DVD6: این دی وی دی شامل بیش از 8000 مقاله فارسی با فرمت ورد که کاملا قابل ویرایش میباشد و مختص تحقیقات دانشجویی یا پایان نامه میباشد . این بخش با دسته بندی کاملی که دارد سریع فایل و مقاله مورد نظر در تعداد زیادی از رشته های دانشگاهی اعم از علوم پایه و صنعت و عمران و هنر و ... پیدا میشود نامگذاری مقاله ای این بخش بصورت فارسی میباشد.


DVD7: این بخش نیز شامل 5000 مقاله فارسی دیگر با دسته بندی کامل میباشد ، اکثر مقالات این بخش با فرمت WORD میباشد که قابلیت ویرایش و کپی برداری را داراست ، تعدادی کتاب کامل نیز در این بخش وجود دارد. 662 کتاب کامل مذهبی دیگر نیز در این بخش وجود دارد که شامل 330 کتاب فارسی و 330 کتاب عربی مذهبی دیگر مثل تمامی 104 جلد بحارالانوار و تمامی جلدهای الغدیر و ...  بیش از 15 ساعت سخنرانی استاد ارجمند دکتر آزمندیان در زمینه تکنولوژی فکر نیز در این مجموعه  وجود دارد که بوسیله آنها میتوانید به موفقیت دست یابید به همراه دو فیلم در زمینه تکنولوژی فکر. به همراه گنجینه تصاویر با بیش از 16000 تصویر از جمله تصاویر زیبایی از بهترین مناطق جهان ، خطای چشم ، و ...  نرم افزار فارسی روانشناسی چهره بصورت فول ورژن با حجم 340مگا بایت ، این نرم افزار بر اساس اصول علمی روانشناسی طراحی شده و بسیار جالب و پیشرفته میباشد و قابلیت مشخص کردن خصوصیات فردی از روی مشخصات چهره میباشد این نرم افزار بصورت کاملا" فارسی میباشد. و 1000 آهنگ برای گوشیهای مختلف موبایل و...


DVD8: در این بخش صدها طرح کار آفرینی شامل طرح های زود بازده مثل پرورش قارچ یا ساخت محصولاتی با در آمد زایی بالا ، تجارت الترونیک و... آموزش داده میشود + حدود 5000 مقاله دیگر فارسی با دسته بندی و فرمت ورد که اینگونه مقالات چون نامگذاریشان با فونت فارسی است سرچ و جستجو در آنها بوسیله سرچ خود ویندوز بسیار راحت است .


DVD9: دائره المعارف انکارتا 2009 محصول شرکت بزرگ ماکروسافت دارای رتبه اول در فروش نرم افزارهای دائره المعارف های جهان میباشد (در نه سال اخیر ) . شرکت ماکروسافت با ارائه نرم افزارهای انکارتا بعنوان یکی از بزرگترین بانکهای اطلاعاتی قدم بزرگی در بخشهایی از قبیل اطلاعات عمومی و آموزشی برداشت. نسخه جدید ماکروسافت که بنام پریمیوم شناخته میشود بانک اطلاعاتی بزرگی هست که برای تمام سنین تعریف شده و گرافیک و منوها و کلمات طوری طراحی شده اند که کار برای افراد با سنین پایین هم جذاب و قابل دسترسی هست. این مجموه با داشتن بیش از 42000 مقاله چند رسانه ای که بعضا با فیلم و فایل صوتی ارائه شده بانک اطلاعاتی جامع و فوق العاده ای را برای کاربران در بر دارد. افرادی که نسخه های قبلی این نرم افزار را تجربه کرده اند به کارآیی این مجموعه ها آشنایی دارند .بخصوص این نرم افزار اخیر که بدلیل استفاده از نوع زبان ساده انگلیسی برای تمام سنین مفید است میتواند با دارا بودن محیطی جذاب و زیبا جهت تقویت زبان انگلیسی هم مفید واقع شود.

خصوصیات بارز این دائره المعارف:

1- اطلس جهان با بیش از یک میلیون و هشتصد هزار نام بر روی آن.
2-بیش از 86000 مقاله علمی ، ادبی و هنری.
3-زندگینامه مشاهیر در کلیه رشته ها.
4-بررسی رمانهای بزرگ.
5-اطلاعات آماری و نموداری از کلیه کشورها.
6-نمایش وقایع تاریخی بصورت نمودار زمانی.
7-سفرهای دو بعدی و سه بعدی از مکانهای تاریخی و شهر های توریسی(مثل تخت جمشید).
8-دیکشنری به زبانهای انگلیسی ، فرانسه ، آلمانی ، ایتالیایی و اسپانیایی.
9-بازیهای فکری جهت افزایش اطلاعات.
10-ابزار های قوی برای جستجوی اطلاعات.
11-دائره المعارف ویژه کودکان به همراه بازیهای فکری.
12-آموزش جامع مجموعه آفیس به همراه ارائه نمونه های مختلف.
13-این دائره المعارف در هنگام اتصال به اینترنت بصورت خودکار بروز شده و اطلاعات جدید را دانلود و اضافه خواهد کرد.
14-شامل 32 قطعه فیلم گرفته شده از دیسکاوری.
15-قابلیت جستجو از طریق میله جستجو در نوار وظیفه ویندوز
مناسب برای تمامی ردهای سنی ، مناسب برای تحقیقات دانش آموزان و دانشجویان ، ایجاد عشق به یادگیری در کودکان و نوجوانان ، سفر در تاریخ با حضور مستندات ، مجهز به کاملترین اطلس نرم افزاری ، مرتب سازی و جستجو بطور دلخواه و....DVD10: این دی وی دی شامل جدید ترین کتاب های  الکترونیکی اضافه شده به مجموعه می باشد همچنین کتاب های ویستا که در نوع خود از کاملترین کتاب های الکترونیک در تمام زمینه ها از جمله علوم غریبه ، پزشکی و تندرستی ، موفقیت ، آشپزی و ... تعداد صفحات بیشتر این کتاب ها بیش از 500 صفحه میباشد.
از دیگر بخش های این دی وی دی:
نرم افزار آناتومی بدن سوبا sooba با دهها هزار تصویر رنگی از اندام زنان و مردان راهنمای پزشکی کاملی میباشد.
دائره المعارف کامل جانور شناسی Encylopedia of Animals با دهها هزار صفحه با تصاویر رنگی.
فرهنگ کامل دهخدا.
مجموعه تاریخ طبری در چند هزار صفحه بصورت کامل . همچنین تارخ ابن اثیر و ابن خلدون.


 

DVD 11  و DVD 12 :  این مجموعه ابتدا در 10 دی وی دی تهیه شده بود. دی ودی دی های 11 و 12 شامل جدیدترین کتاب هایی است که به صورت الکترونیکی با فرمت های مختلف در آمده و به این مجموعه اضافه شده است .

 این کتابخانه استثنایی را از دست ندهید...

تعداد: 12 DVD

مبلغ: 16000 تومان

روش خرید: پس از کلیک روی دکمه زیر و تکمیل فرم سفارش، ابتدا محصول یا محصولات مورد نظرتان را درب منزل یا محل کار تحویل بگیرید، سپس وجه کالا و هزینه ارسال را به مامور پست بپردازید. جهت مشاهده فرم خرید، روی دکمه خرید (بالا یا پایین) کلیک کنید. برای مشاهده راهنمای خرید اینجا را کلیک کنید.

بازديد : 52177 بار نمايش يافته است .

کلمات کليدي : :

در مورخه : جمعه، 26 مهر ماه، 1392 (_IP_ADDRESS : )

I have خط سوم can you please send me the passwrod

How can I unzip the file it's password protected?

please let me know

walinaimi@gmailcom

Tashakoor

Merci

 

ارسال جوابیه ]


در مورخه : دوشنبه، 23 دي ماه، 1392 (_IP_ADDRESS : )

محمد محمودی اصل

ارسال جوابیه ]

 
نام شما: [ کاربر جدید ]

نظر:
کد امنیتی
کد امنیتی

  [ بازگشت ]