Deprecated: Usage of short open tag مرجع دانلود کتاب
مرجع دانلود کتاب: موفقیت

جستجو پیرامون این موضوع:    
[ برگشت به صفحه اصلی | انتخاب موضوع جدید ]

دانلود کتاب راز - راندا برن

 • بازدید: 20771
 • تاریخ: سه شنبه، 1 مرداد ماه، 1392
 • موضوع: روانشناسی


عنوان: راز

نویسنده: راندا برن

مترجم: مهدی قراچه داغی

تعداد صفحات: 106

زبان: فارسی

نوع فایل: PDF

حجم: 10.62 مگابایت

 


توضیحات:
پرفروشترین کتاب جهان ، هزاران فرد در جهان با این کتاب استثنایی به موفقیتهای باورنکردنی رسیده اند. جدیدترین قانون های جذب! دهها معلم جدید راز! آخرین متدهای موفقیت!حقیقت چیست؟!...
ده ها معلم (دانشمندان، روانشناسان، و روشنفکران معروف و بزرگ دنیا) جدید راز و قانون جذب با همراهی معلمان قبلی آن با شما سخن میگویند! واقعیت چیست؟!ما کی هستیم ؟ از کجا آمده ایم؟ برای چه کاری آمده ایم؟ و به کجا میرویم؟!قضیه چیست و من چرا اینجا هستم؟فیزیک کوانتوم چیست و چه میگوید؟

دانلود کتاب

دانلود کتاب نقد و بررسی انواع روش های مشاوره گروهی - مژده محمد مهدی نوری، امیرحسین شاهنگیان

 • بازدید: 8752
 • تاریخ: جمعه، 28 تير ماه، 1392
 • موضوع: روانشناسی


عنوان: نقد و بررسی انواع روش های مشاوره گروهی

نویسنده: مژده محمد مهدی نوری، امیرحسین شاهنگیان

مترجم: -

تعداد صفحات: 27

زبان: فارسی

نوع فایل: PDF

حجم: 39 کیلوبایت

 


توضیحات:
با توجه عامل مضر اجتماعی و مشکلات گوناگون محیطی در عصر حاضر ضرورت هرچه بیشتر مشاوره و روان درمانی فردی و گروهی احساس میگردد. در این خصوص نظریه های مختلفی برای مشاوره وجود دارد. این نظریه ها عبارتند از : روان تحلیلی ، آدلر ، عقلانی- عاطفی- رفتاری ، مراجعه محوری ، گشتالت درمانی ، رفتاری ، واقعیت درمانی و روان نمایشی ( سایکودراما ). در این کتابچه هر رویکرد مورد شناسائی و ارزیابی قرار گرفته و نکات مثبت و محدودیتهای موجود در هر یک از آنها بصورت مجزا مورد بررسی قرار گرفته است.

دانلود کتاب

دانلود کتاب شیوه سخنرانی مؤثر و فن بیان - ایرج هاشمی

 • بازدید: 22063
 • تاریخ: جمعه، 28 تير ماه، 1392
 • موضوع: روانشناسی


عنوان: شیوه سخنرانی مؤثر و فن بیان

نویسنده: ایرج هاشمی

مترجم: -

تعداد صفحات: 26

زبان: فارسی

نوع فایل: PDF

حجم: 235 کیلوبایت

 


توضیحات:
شما به عنوان مدیر یا سرپرست، بسیاری از اوقات لازم است در حضور جمع صحبت کنیم، این جمع ممکن است اعضاء گروه خودتان، سایر مدیران و سرپرستان یا اعضاء سازمان، و یا افرادی از بیرون سازمان باشند، موفقیت شما در صحبت برای جمع، از عوامل مهم و مؤثر در پیشرفت شغلی شما است، در کتاب آماده شده با روش موثر سخنرانی در جمع های کوچک یا بزرگ آشنا خواهید شد و همچنین تکنیک هایی برای افزایش اعتماد به نفس هنگام سخنرانی خواهید آموخت.

دانلود کتاب

دانلود کتاب خلاقیت - علیرضا مجیدی

 • بازدید: 12184
 • تاریخ: جمعه، 28 تير ماه، 1392
 • موضوع: روانشناسی


عنوان: خلاقیت

نویسنده: علیرضا مجیدی

مترجم: -

تعداد صفحات: 43

زبان: فارسی

نوع فایل: PDF

حجم: 2.82 مگابایت

 


توضیحات:
کتاب خلاقیت ، مجموعه پست‌های وبلاگ یک پزشک در مورد خلاقیت است که در قالب ویژه‌نامه‌‌ای در نوروز سال ۹۰ منتشر شده بود.این کتاب از تأثیرگذارترین آگهی‌های تاریخ تا دغدغه‌های افراد خلاق و شکوه و سرخوشی لحظات خلاقیت صحبت می‌کند.

دانلود کتاب

دانلود کتاب چگونه چون یک مدیر عالی بیندیشیم - دبرا ای.بنتون

 • بازدید: 14735
 • تاریخ: جمعه، 28 تير ماه، 1392
 • موضوع: روانشناسی


عنوان: چگونه چون یک مدیر عالی بیندیشیم

نویسنده: دبرا ای.بنتون

مترجم: ایرج پاد

تعداد صفحات: 34

زبان: فارسی

نوع فایل: PDF

حجم: 779 کیلوبایت

 


توضیحات:
آیا می خواهید به بالاترین مقام سازمانی که در آن مشغول به کار هستید برسید؟ آیا برای رسیدن به این جایگاه تصمیم گرفته اید؟ بزرگترین قدم شما این است که بالاترین مقامات عالی سازمان را خوب درک کنید. برداشتن این گام مهم علاوه بر اینکه صعود به این قله را برای شما ساده می سازد، خطر اخراج شدن را از شما دور می کند و کار کردن در محیط کار را برای شما لذتبخش می کند. خواندن این کتاب به شما کمک می کند تا یاد بگیرید چگونه همچون یک مدیرعالی فکر کنید.

دانلود کتاب

دانلود کتاب 135 نکته برای اعتماد به نفس - سوزان جفرز

 • بازدید: 46898
 • تاریخ: جمعه، 28 تير ماه، 1392
 • موضوع: روانشناسی


عنوان: 135 نکته برای اعتماد به نفس

نویسنده: سوزان جفرز

مترجم: سپیده خلیلی

تعداد صفحات: 53

زبان: فارسی

نوع فایل: PDF

حجم: 319 کیلوبایت

 


توضیحات:
اعتماد به نفس چیست و از کجا می آید؟ اعتماد به نفس قدرتی است که درون هر کسی وجود دارد. اعتماد به نفس، یعنی توانایی و علاقه برای خلق چیزهایی که شما در زندگی به آن احتیاج دارید. مشکل اینجاست که ما بیشتر وقت ها این قدرت خود را فراموش می کنیم! این کتاب کوچک قصد دارد، اعتماد به نفس شما را نشان تان بدهد تا همیشه و در هر حالت به آن اتکا کنید. این کتاب کوچک، این ویژگی را دارد که می توانید آن را همه جا همراه خود ببرید و از آن استفاده کنید. با مطالعه این کتاب شما با ابزار های تغییر شرایط زندگی آشنا می شوید، این کتاب ترس را به شما نشان می دهد تا بتوانید آن را کنار بگذارید و بر آن غلبه کنید. مطمئن باشید هر بار که این کتاب را می خوانید، افکار قدرتمندی در ذهن شما نقش می بندد.. افکاری که باعث می شود، اعتماد به نفس تان بیشتر و بیشتر رشد کند. بنابراین، بیشتر وقت ها این کتاب را بخوانید، به خصوص وقتی که با موفقیت تازه ای در زندگی خود رو به رو می شوید. وقتی یاد بگیرید که چگونه زندگی را با احساس ، جرئت، اطمینان، کمال و لذت بپذیرید، راه حل همة مشکلات به شما الهام می شود، از آن لذت ببرید!

دانلود کتاب

دانلود کتاب 101 عنوان برای ساخت تبلیغات پرفروش - ژان بقوسیان

 • بازدید: 9354
 • تاریخ: جمعه، 28 تير ماه، 1392
 • موضوع: روانشناسی


عنوان: 101 عنوان برای ساخت تبلیغات پرفروش

نویسنده: ژان بقوسیان

مترجم: -

تعداد صفحات: 24

زبان: فارسی

نوع فایل: PDF

حجم: 595 کیلوبایت

 


توضیحات:
محتویات این کتاب همانطور که از نامش پیداست در مورد ساخت تبلیغات پرفروش است. نویسنده این کتاب اعتقاد دارد 95% از افراد فقط عنوان تبلیغات را می خوانند و کمتر کسی است که متن کامل یک تبلیغ را بخواند. از همین رو در این کتاب 101 عنوان که تا به حال در بازار جزء پرفروشترین ها و برترین ها بوده آماده شده تا یک مدیر سایت یا مجله یا روزنامه بتواند از آنها استفاده کند. لازم به ذکر است که نویسنده این کتاب در زمینه فروش و تبلیغات سابقه 10 ساله داشته و در مجلات معتبر ایران فعالیت می کند.
برخی از عناوین تبلیغی:
- چرا ما این محصول را با قیمت 2000 تومان می فروشیم؟ این یک اشتباه چاپی نیست!
-  آیا شما هم می خواهید با کامپیوتر درآمد کسب کنید؟
- خلاصی از کدامیک از مشکلات پوستی را آرزو می کنید؟
- پول در کجاست و چگونه آنرا بدست آوریم؟ و ...

دانلود کتاب

فرآیند برنامه ریزی آموزش کارکنان - رامین امین زاده

 • بازدید: 7003
 • تاریخ: يكشنبه، 27 اسفند ماه، 1391
 • موضوع: روانشناسی


عنوان: فرآیند برنامه ریزی آموزش کارکنان

نویسنده: رامین امین زاده

مترجم: -

تعداد صفحات: 48

زبان: فارسی

نوع فایل: PDF

حجم:  362 کیلوبایت

 


توضیحات:
هر یک از سازمان ها با توجه به اهمیت آموزش تلاش می کنند فرصت هایی را برای رشد و بالندگی اعضای خود به وجود آورند . پیشرفت و تحولات سریع علم وتکنولوژی همراه با تحولات وسیع فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی ایجاب می کند که نیروی انسانی شاغل در سازمان ها به عن وان مهمترین عامل توسعه یک سازمان ، به منظور همگامی و همراهی با تحولات مذکور ، اکتفای چندانی به آموزش های قبل و بدو خدمت خود ننمایند و با استفاده از فرصت ها و شرکت در دوره های آموزشی ضمن خدمت بتوانند به عنوان عنصری فعال و موثر در جهت تحقق اهداف خود وسازمان ، نقش لازم را ایفا نمایند . امروزه آموزش ضمن خدمت نه تنها در سازمان های آموزشی ، بلکه در در تمام سازمان هایی که به طورمستمر در صدد ارتقای کیفی و کمی علمی و حرفه ای خود هستند، در سطح وسیعی به کار گرفته می شود . برنامه های آموزش ضمن خدمت وقتی موثر است که بر اساس نیازهای واقعی کارکنان باشد و آنها داوطلبانه درآموزش شرکت نمایند . نوع نیازها و انتظارات شرکت کنندگان عامل مهمی در تعیین اهداف آموزشی ، محتوای درسی دوره ها ، روش های آموزشی ، نحوه اجرای برنامه ، و همچنین نحوه ارزشیابی آموزشی است .

دانلود کتاب

چه کسی می گوید فیلها نمی توانند برقصند! - لوئیس گرستنر

 • بازدید: 7925
 • تاریخ: يكشنبه، 27 اسفند ماه، 1391
 • موضوع: روانشناسی


عنوان: چه کسی می گوید فیلها نمی توانند برقصند!

نویسنده: لوئیس گرستنر

مترجم:  مهندس امیر توفیقی

تعداد صفحات: 27

زبان: فارسی

نوع فایل: PDF

حجم: 368 کیلوبایت

 


توضیحات:
شرکت های بسیاری بوده اند که در طول تاریخ تا مرحله سقوط و فروپاشی پیش رفته اند. برخی از آنها با کوشش تیم های مدیریتی نوین به طرز معجزه آسایی از نابودی نجات یافته اند . آی بی ام یکی از همین شرکت هاست . در سال ١٩٩٠ شرکت آی بی ا م با ٣ میلیارد دلار سود خالص بالاترین سود خود را به دست آورد ولی همین شرکت در سال ١٩٩٣ با از دست دادن ١۶ میلیارد دلار در معرض نابودی قرار گرفت . مدیری لایق به نام لوئیس گرستنر در رأس این شرکت قرار گرفت و آن را از سقوط نجات داد و متحول کر د . در این کتاب او داستان این تحول را از زبان خود، و با بیانی ساده و روان تشریح می کند.

دانلود کتاب

دانستنیهای روانشناسی - جون گری

 • بازدید: 12348
 • تاریخ: يكشنبه، 27 اسفند ماه، 1391
 • موضوع: روانشناسی


عنوان:  دانستنیهای روانشناسی

نویسنده: جون گری

مترجم: مرتضی مدنی نژاد

تعداد صفحات: 92

زبان: فارسی

نوع فایل: PDF

حجم: 786 کیلوبایت

 


توضیحات:
تمامي احساسات، عقايد و دانش ما به افكار دروني مان ـ آگاهانه يا غيرآگاهانه ـ بستگي دارد و چه بدانيم يا ندانيم تحت كنترل هستيم و مي توانيم مثبت يا منفي، مشتاق يا بي تفاوت، فعال يا غيرفعال باشيم. بزرگ ترين فرق بين مردم، رفتار و طرز برخورد آنان است. براي برخي، يادگيري لذتبخش و هيجان انگيز است، براي ديگران سخت و خسته كننده و براي بسياري ديگر، يادگيري فقط كاري ضروري براي پيدا كردن شغلي مناسب محسوب مي شود. رفتارها و طرز برخورد ما در حال حاضر عادت ناميده مي شود كه به علت دريافت بازخورد از طرف والدين، دوستان، جامعه و خودمان شكل مي گيرد و در واقع تصويري است از ما وجهان ما. اين رفتارها غالباً به وسيله گفتگوي دروني كه مرتباً با خود ـ آگاهانه يا غيرآگاهانه ـ داريم، تقويت مي شوند. در واقع اولين گام براي تغييررفتار، تغيير گفتگوي دروني ماست. يكي از روش هاي تغيير عبارت است از تعهد، كنترل و چالش.

دانلود کتاب

حکایت دولت و فرزانگی - مارک فیشر

 • بازدید: 33953
 • تاریخ: سه شنبه، 30 آبان ماه، 1391
 • موضوع: روانشناسی

   عنوان: حکایت دولت و فرزانگی

  نویسنده: مارک فیشر

    مترجم: گیتی خوشدل

    تعداد صفحات: 41

    زبان:  فارسی

    نوع فایل:  PDF

    حجم:   628 کیلوبایت

 
 

توضیحات:
روزگاري جواني هوشمند مي‌زيست كه مي خواست دولتمند شود. او به ستارة بخت خود اعتقاد نداشت. آكنده از نوميدهاي ديگر دست و دلش به كار نمي‌رفت.در اين فكر و رؤيا بود كه به كارجديدي دست بزند و تنگناهاي مالي‌اش را يكباره و براي هميشه از بين ببرد.او مي‌خواست نويسنده شود تا داستانهايش او را دولتمند و پر آوازه كند، اما جرأت نداشت به كسي بگويد كه چه رؤيايي در سر دارد.

دانلود کتاب